Hakkımızda

01 Mayıs 1934 Malatya, Yeşilyurt doğumlu olan Nazım KARACA, Karacalar şirketinin hem kurucusu hem de Onursal Başkanı... 1952 yılında kerestecilik mesleği ile iş hayatına adım atan Nazım KARACA, 1962 yılında Malatya’ya ilk motorlu testereyi getirmiş ve Motorlu Testere Satış ve Tamir Atölyesini kurmuştur.

1988 yılında ise çarşı şubesini kurmuştur. Merkez şube olarak bilinen bu şubede, ticari hayatına oğlu Fazlı KARACA STIHL markası ile devam etmiş ve çivi tel inşaat malzemeleri ve Kale Kilit satışına başlamıştır. Daha sonra Torunları Nazım & Nurkan KARACA’ ya şirketi devretmiş ve dededen toruna süre gelen kaliteli ve güler yüzlü hizmet günümüze kadar devam etmiştir.

Günümüzde firmamız, STIHL, Kale Kilit Servisi, Desi Elektronik Kilit Sistemleri Bayi ve Servislikleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

1952 yılından bugüne kadar mesleki başarısını taşıyan Karacalar, siz değerli müşterilerine her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Firmamız, STIHL, Kale Kilit ve Desi Elektronik Kilit Sistemleri Yetkili Bayi ve Servislikleri ile hizmetlerine devam etmekte olup, her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinerek sektörde daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.